e-region.cz - regionální internetový magazín pro volný čas

Fascinující Island ve vyprávění cestovatele

publikováno: 2.11.2015, kategorie: Turistika, autor: redakce

Sdílet: facebook twitter google+

Podzim je čas, kdy se cestovatel Martin Loew vrací ze svých cest v cizině a naopak vyráží na turné po České republice. Ve středu 11. listopadu v kině Květen Teplice a ve čtvrtek 12. listopadu v Hraničáři v Ústí nad Labem představí svou digitální diashow Island - horká země s ledovou tváří.

"Víte, co zbyde z domu, když do obýváku nateče proud horké lávy? Věříte, že se na Islandu pěstují banány? Už jste se někdy opřeli o vítr? Chcete se projít podél řeky pod největším evropským ledovcem? Koupali jste se někdy přímo v kráteru sopky? Už jste spali ve vytápěném kempu?" takové otázky, ale hlavně odpovědi na ně nabízí cestovatel Martin Loew. Začátek promítání v kině v Domě kultury Teplice je v 19,00 hodin, v Hraničáři v Ústí nad Labem již o hodinu dřív.

Na Martina Loewa se můžete těšit v Teplicích letos třikrát. Novinkou letošní sezóny je předplatné. "Protože jsem pro nastávající sezonu do Teplic připravil celý cyklus tří diashow, můžete si pořídit vstupenky na všechny najednou v předplatném a získat slevu. Předplatné však nelze zakoupit po internetu, je potřeba dojít na pokladnu, kdykoliv do začátku první diashow," vysvětluje cestovatel. Kromě Islandu návštěvníky čeká v lednu Anglie a Wales a v únoru daleká Kamčatka.

Fotky z Islandu jako navnadění si můžete prohlédnout zde: http://fotobanka.promitani.cz/island/ 

Foto: Martin Loew